Wykonawca flizowanie

Jak wybrać wykonawcę jeśli chodzi o flizowanie,na co zwracać uwagę?

Zdaję sobie sprawę z faktu iż jest to wygodne dla inwestora,jedna ekipa lub wykonawca i mamy prace z głowy, ale w stwierdzeniu że „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego” jest wiele prawdy. Nie ma się co oszukiwać, nie da się być specjalistą we wszystkim,zwłaszcza biorąc pod uwagę zakres wiedzy niezbędny do prawidłowego wykonania prac. Jeśli firma posiada fachowców w danej specjalizacji jest spora szansa że prace wykonane zostaną co najmniej poprawnie.

W przypadku „złotych rączek” co to wszystko potrafią, najczęściej kończy się na kosztach, opinii rzeczoznawczej i prawnikach, a finalnie na ponownym wykonaniu prac...

Flizowanie Kraków, wybór wykonawcy.

Wykończenie wnętrza czy remont jest nie tylko wyzwaniem organizacyjnym ale i kosztownym. Na pewnym etapie stajemy przez wyborem wykonawcy, od którego będzie zależał wygląd i estetyka, ale i koszty, oraz to czy będzie to inwestycja służąca przez lata.

Rynek zwłaszcza jeśli chodzi o flizowanie na terenie Krakowa czy małopolski jest na tyle duży że nie muszę się obawiać konkurencji, a ilość zleceń przekracza możliwości kilkudziesięciu firm. Ze względu na fakt iż będąc wykonawcą jestem również rzeczoznawcą w tym zawodzie mam jednak możliwość pomocy w tym trudnym wyborze. Nie polecam „znajomych” fachowców, mogę jedynie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy wyborze fachowca do danego zlecenia, jak przysłowiowo „wybadać” czy fachowiec posiada konieczną wiedzę i umiejętności do wykonania danych prac. W przypadkach spornych Małopolska Inspekcja Handlowa najprawdopodobniej i tak odeśle Państwa do mnie, więc rozsądniej zwrócić się do mnie wcześniej i zaoszczędzić sobie stresu oraz kosztów.

Najprościej zadzwonić, porady telefoniczne są całkowicie bezpłatne.

Po niżej zamieszczam kilka podstawowych porad jeśli chodzi o wybór wykonawcy jednak proszę mieć na uwadze że są to podstawy.

 

Flizowanie dobry fachowiec

Zanim finalnie wybiorą Państwo fachowca warto poprosić kilku o wizytę oraz wykonanie wyceny. W większości wypadków jest to bezpłatne, a dzięki temu będą w stanie państwo porównać koszty oraz zakres wiedzy danego wykonawcy.

Jeżeli mają Państwo taką możliwość przed wizytą poprosić specjalistę o wizytę na miejscu (u mnie koszt takiej usługi to 80zł na terenie Krakowa) lub fachowca z uprawnieniami, o konsultację. Będą mieli państwo wtedy odnośnik do porównania oraz informację, na co fachowiec powinien zwrócić uwagę by być pewnym iż posiada fachową wiedzę.

flizowanie-kraków-dobry-fachowiec

Dobry fachowiec wykona prace tak że będą robić wrażenie i będą służyć latami

flizowanie-umowa-z-wykonawcą

Rzetelny wykonawca bez umowy nie wykona zlecenia,umowa zabezpiecza inwestora i wykonawcę.

Flizowanie, umowa z wykonawcą.

Koniecznie spisać umowę z fachowcem któremu zlecają Państwo prace.

Wykonanie prac „na lewo” psuje rynek, ale przede wszystkim powoduje ogromne problemy, gdy okazuje się że prace wykonane zostały źle.

Zawsze jest to wybór inwestora, nie mniej proszę rozważyć czy warto się skusić na przysłowiowe „bez rachunku będzie taniej” czy zabezpieczyć wydane kwoty, tym bardziej że częstokroć koszt ponownego wykonania prac jest o wiele wyższy niż koszt prac pierwotnych. Umowa powinna zawsze być dostosowana do zlecenia to też nie polecam korzystania z „gotowców”.

W przypadku gdy nie są Panstwo pewni zawsze można do mnie zadzwonić z pytaniami.

 

Flizowanie, umowa jak się zabezpieczyć.K E T T L E B E L L

Poza szczegółowym wykazem prac należy również zadbać o dokumentację. Jedną z dobrych praktyk które osobiście stosuję wykonując flizowanie na terenie Krakowa to wykonanie dokumentacji zdjęciowej z każdego etapu prac i przekazanie jej inwestorowi. W dzisiejszych czasach każdy smartfon ma telefon, a wykonawca który posiada fachową wiedzę i wykonuje zlecenia solidnie, nie będzie się obawiał wykonania dokumentacji (informacje co powinna zawierać dokumentacja można uzyskać u mnie telefonicznie). Jest to zabezpieczenie dla inwestora że prace zostały wykonane oraz czy zostały wykonane prawidłowo, ale również jest to zabezpieczenie dla samego wykonawcy.

 

flizowanie-kraków-kuchnia

Dokumentacja zdjęciowa prac nie tylko dla wykonawcy do galerii.

Ze względu na filtry antyspam uprzejmie proszę w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub sms, co gwarantuje pewny i szybki kontakt.

KONTAKT:

tel: 507740632

e-mail zrb33@interia.pl

Strona wykonana i prowadzona przez ZRB Tomasz Major zrb33@interia.pl

tel 507740632 Strona zawiera informacje będące połączeniem doświadczenia zawodowego ,wiedzy zdobytej w trakcie licznych szkoleń, oraz zdjęcia będące własnością ZRB Tomasz Major.

Zdjęcia oraz teksty zamieszczone na stronie możesz kopiować oraz przetwarzać pod warunkiem podania adresu strony www.flizowanie.com