Flizowanie Kraków kwalifikacje i uprawnienia.

Jeśli szukają Państwo fachowca z wiedzą i doświadczeniem polecam Państwu swoje usługi zarówno jako wykonawca, ale i w kwestiach specjalistycznych jako rzeczoznawca.

Flizowanie Kraków kwalifikacje i uprawnienia

Reprezentuję czwarte pokolenie w rodzinie zajmujące się budownictwem, a drugie zajmujące się flizowaniem jako specjalizacją. Jako dyplomowany Technik Budownictwa posiadam wiedzę o fizyce budowli która jest niezbędna w profesjonalnym wykonaniu okładzin.

By wykonywać flizowanie solidnie i profesjonalnie glazurnik / fliziarz powinien nieustannie podnosić kwalifikacje oraz zdobywać uprawnienia. Zdobycie wszystkiego co możliwe na chwilę obecną w tym zawodzie jeśli chodzi o uprawnienia i kwalifikacje zajęło mi 15 lat szkoleń oraz egzaminów, dzięki czemu nie bez dumy od 2011 roku jestem jednym z 16 rzeczoznawców w zakresie flizowania w Polsce, oraz na dzień pisania tego tekstu jedynym w Małopolsce. Wpis na listę rzeczoznawców Małopolskiego Inspektoratu Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej jako rzeczoznawca do spraw jakości produktów i usług o specjalności Flizowanie nr:1/11

Oprócz udokumentowanych pisemnie, profesjonalnych szkoleń trwających od kilku dni do kilku miesięcy oraz uprawnień zakończonych egzaminami i potwierdzonych dyplomami, posiadam referencje Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy oraz legalizację uprawnień sygnowaną przez Związek Rzemiosła Polskiego i certyfikowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP na kraje UE.

Flizowanie uprawnienia mistrzowskie.

Izby Rzemieślnicze na terenie kraju mają oczywiście różne procedury oraz standardy przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje w danym zawodzie. W przypadku uprawnień mistrzowskich w zawodzie glazurnik niezbędnym było oprócz posiadania odpowiedniego „stażu” pracy w zawodzie odbycie specjalistycznego szkolenia oraz zdania 3 egzaminów nadzorowanych przez kilkunastoosobową komisję. Pisemnego, ustnego oraz praktycznego polegającego na wykonaniu prac oraz ich ocenie przez komisję.

Flizowanie Kraków sprawdzony fachowiec.

Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i uprawnienia jest czasochłonne i kosztowne. Jako rzeczoznawca zawsze w trakcie porad polecam klientom poszukanie fachowca z uprawnieniami. Wiedza ze szkoleń zostaje, a by zdać egzaminy musi być szeroka.

Sprawdzony wykonawca czy solidny fachowiec będzie nie tylko takim który wykonywał zlecenie u znajomych, choć jeśli prace mają już kilka lat i nadal służą to jak najbardziej, ale taki którego fachowość poddana została ocenie rygorystycznej komisji. Trzeba mieć również na uwadze iż glazurnik / fliziarz jest zawodem wolnym który wykonywać może każdy to też sprawdzenie kwalifikacji i wiedzy fachowca to tak naprawdę Państwa decyzja czy dobrze wydadzą Państwo pieniądze i czy inwestycja będzie służyła przez lata.

Ze względu na filtry antyspam uprzejmie proszę w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub sms, co gwarantuje pewny i szybki kontakt.

KONTAKT:

tel: 507740632

e-mail zrb33@interia.pl

Strona wykonana i prowadzona przez ZRB Tomasz Major zrb33@interia.pl

tel 507740632 Strona zawiera informacje będące połączeniem doświadczenia zawodowego ,wiedzy zdobytej w trakcie licznych szkoleń, oraz zdjęcia będące własnością ZRB Tomasz Major.

Zdjęcia oraz teksty zamieszczone na stronie możesz kopiować oraz przetwarzać pod warunkiem podania adresu strony www.flizowanie.com